Parou

Parou

Jak pomůže průmyslový vysavač s úklidem?

Když je doma nepořádek, nadrobíte na koberec nebo se vám na něj něco vysype, prostě vezmete vysavač, vyluxujete a je hotovo. Co ale dělat s nepořádkem v dílně, na stavbě či montáži? Jelikož je zde špína mnohem větší, potřebujete i trochu jiný výkon a hlavně průmyslový vysavač.

Proč uklízet na stavbách či v dílně?

Mnozí lidé, zejména muži, se jistě budou dotazovat, zda není tak trochu zbytečné uklízet v dílně, ve které se nepořádek za chvíli nakupí. Odpověď je jednoduchá, nutné to opravdu je. Už jen z důvodu bezpečnosti. Trocha vylitého oleje, třísky, suť, to všechno může způsobit vážný úraz. A těm se chce každý z nás vyhnout. Právě proto je vhodné stavby i dílny uklízet a s tím vám pomůže parní vysavač.

Základní dělení průmyslových vysavačů

  • Suché vysávání: Průmyslový vysavač, který funguje na principu suchého vysávání, bychom mohli přirovnat ke klasickému vysavači, ale s mnohem větším výkonem a kapacitou. Poradí si s velkými nánosy prachu, štěrku, kamínků, drobné suti či pilin.
  • Mokro-suché vysávání: Pokud víte, že potřebujete občas vysát i nějaký ten olej, barvu nebo trochu vody, zvolte raději typ vysavače s funkcí mokro-suchého vysávání. Tyto vysavače jsou schopny pojmout kromě suchých částic i ty kapalné.
  • Speciální vysávání: Některé typy průmyslových vysavačů jsou speciálně upraveny a navrženy do extrémních podmínek, poradí si s chemikáliemi a toxickým odpadem.

Průmyslový vysavač a jeho multifunkční využití

Průmyslový vysavač si poradí nejen na stavbách a v dílnách, ale i v komerčních prostorách, jako jsou restaurační zařízení, banky, hotely či kina. Můžete jej využít i pro úklid pracovního auta, klidně v kombinaci s další metodou, jakou je parní myčka aut. Parní čistič profi si poradí se zažranou špínou na podlaze, pracovním oblečení i jiném textilu. Díky tomu bude vaše dílna nebo garáž zářit čistotou a stane se místem, ve kterém se vám bude dobře pracovat.


Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek