Parou

Parou

Parní čištění aut pro profesionály i laiky

Chystáte se na dovolenou, důležitou pracovní schůzku, povezete prarodiče na oslavu nebo kamarády na chatu, ale vaše auto zrovna nevypadá jako ze škatulky? Ač se to zdá možná zvláštní, i auto o nás vypovídá hodně, stejně jako vyžehlené oblečení nebo čistá obuv. Parní čištění aut udělá s vaším vozem hotové divy!

Čištění párou zvládne každý

Nejste zrovna profesionál, který by se vyznal ve výběru vhodného parního přístroje? Buďto si můžete najmout specializovanou firmu, pro kterou je parní čištění aut hračka, nebo to vyzkoušejte sami. Není na tom nic těžkého. Pro mytí aut jsou ideální parní vysavače, které odstraněnou špínu dokáží i pohltit, vyhnete se tak dodatečnému utírání stékající vody. Zároveň jej můžete použít i pro interiér. Koberce, čalounění i prostory kufru budou znovu zářit čistotou a vy se zbavíte i skvrn od oleje, barev, jídla či nápojů. Horká pára dokonce zvládne odstranit i přilepené žvýkačky.

Jak parní čištění aut probíhá?

Stačí, aby byla při ruce přípojka k elektřině. Potom už jen stačí nalít do komory malé množství vody a chvíli počkat, než se změní ve velké množství páry, která tryskami uniká ven. Díky množství speciálních nástavců se dostanete do všech záhybů i těžce přístupných míst. Skvělou vychytávkou je i tzv. suchá pára, která ihned po vyčištění zanechává povrch suchý, takže po skončení úklidu můžete rovnou nasednout do auta a řídit. Parní myčka aut je v dnešní době zajímavým a velmi žádaným způsobem podnikání.

Výhody parního čištění

  • Suchý povrch: Suchá pára nezanechává povrch mokrý, ale zároveň jej dokáže zbavit veškerých nečistot a mikroorganismů. Hodí se tedy zejména pro textilie a čalounění, které lze díky této metodě ihned po ukončení úklidu používat.
  • Vhodné pro interiér i exteriér: Parní čištění aut je vhodné pro karoserii, skla, kola, čalounění, koberce, palubní desku i prostory kufru. Nemělo by se používat pouze na kožené či koženkové povrchy v interiéru, protože by vlivem horké páry mohlo dojít ke znehodnocení či vytahání materiálu.
  • Nejen čistí, ale i dezinfikuje: Horká pára dokáže čištěný povrch zbavit nejen nečistot, ale i roztočů, plísní, mikrobů a mikroorganismů. Zanechává jej tak dezinfikovaný a sterilní.
  • Využití téměř kdekoliv: Pokud se rozhodnete pořídit si parní čistič nebo vysavač, nemusíte jej používat pouze na auto, ale i při úklidu domácnosti či kanceláře. Horká pára si poradí se zašlými spárami, obklady, kachličkami, koberci, okny i čalouněním.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek