Parou

Parou

Parní čistič, zdatný pomocník

Položme si ruku na srdce a přiznejme si následující. Málokdo z nás chce nad úklidem strávit delší čas, než je ten minimální nutný. Je jistě určité množství nadšenců, kteří při úklidu prostoru okolo sebe zapomínají na čas a považují tuto bohulibou činnost za meditaci. Pokud k nim nepatříte, rozhodně budete souhlasit, že čím efektivnější úklid je, tím lépe se vám k této činnosti odhodlává. Parní čistič vám bude věrným pomocníkem ve zbroji proti nečistotám a nepořádku.

Parní čistič vám zjednoduší práci

Úklid koupelny je pro vás noční můrou a umývání oken se vyhýbáte, jak je rok dlouhý? Aby se koupelna, sporák, okna a podlahy leskly čistotou, musíte si na úklid vyhradit volný den. Večer potom padáte do postele vyčerpaní a za odměnu si ani nedáte tu vytouženou vanu, kterou jste si slíbili. Ušetřete čas i peníze, pořiďte si parní čistič. Parní čištění je hit.



Jak parní čistič funguje

Čištění párou je v dnešní době velmi populární, jedná se totiž o rychlý a účinný prostředek k dosažení dokonalé čistoty. Parní čistič využívá namísto vody suchou páru, která vzniká pod tlakem alespoň 5 barů. Vaše spotřeba vody je tak mnohem nižší než během konvenčního čištění za použití vody.

Samotný princip parního čištění je velmi jednoduchý. V nerezovém bojleru se vytvoří pára, která pak vychází tryskami ven pod velkým tlakem, což jí dá sílu. Díky tomu se zbavíte i usazených nečistot. Zároveň dojde také k dezinfekci, neboť pára má vysokou teplotu přesahující 100 stupňů Celsia.

Výhody

  • není potřeba čistících prostředků a saponátů
  • pára dezinfikuje vysokou teplotou
  • úklid je rychlý a důkladný
  • vhodné pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou
  • leštění nebude potřeba
  • úklid bude rychlý a zároveň důsledný,
  • odstraníte usazené nečistoty,
  • můžete ho použít na různé povrchy – plovoucí podlahy, dlažbu, beton i linoleum, na koberce si pořiďte speciální parni vysavač.




Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)




Předešlý článek Další článek