Parou

Parou

Proč si koupit parní čistič s vysavačem?

Jestliže máte rádi, když je doma hezky vygruntováno, patrně musíte uklízet častěji než jednou týdně. Pomocí klasického vysavače nebo mopu dokonalé čistoty dosáhnete jen stěží. Pokud se chcete do úklidu pustit skutečně s vervou, pořiďte si na to spolehlivého pomocníka. Tím je parní čistič s vysavačem.


Parní čistič s vysavačem je skvělý přístroj

Patrně už jste o čištění párou někdy slyšeli. Těší se totiž velké popularitě, a to z mnoha důvodů. Nejdříve si ale řekneme, jak to celé funguje. Do přístroje napustíte vodu, z níž se vytvoří pára, která je základem úklidu. Má vysokou teplotu, ježpřesahuje 100 stupňů Celsia. Ven tryská skrz nástavce pod velkým tlakem, díky čemuž snadno pronikne až pod povrch čištěného materiálu, kde uvolní usazené nečistoty. Velkou předností parního čističe s vysavačem je to, že kromě špíny budete moci vysát i přebytečnou vodu. Na to, že byste dlouho čekali, než povrch uschne, tak můžete rovnou zapomenout.

Jaké další výhody vám parní čistič s vysavačem přinese?

  • pára dokáže také dezinfikovat, takže se můžete zbavit i případných plísní, které vůbec nejsou prospěšné pro lidské zdraví,

  • nedojde ke zvíření prachu,

  • práce s přístrojem je jednoduchá, všechny jeho funkce můžete ovládat přímo na rukojeti,

  • parní čištění je ekologické, nevyužívá se totiž žádný saponát, a tak nehrozí vznik nebezpečného odpadu.

Parní čištění je účinné

Pomocí páry můžete vyčistit různé povrchy, například koberce, plovoucí podlahy, dlažbu, beton a podobně. Také můžete vydezinfikovat koupelnu a toaletu. Pořídit si můžete i parní čistič na čalounění, díky kterému váš nábytek získá zpět své původní barvy, neboť z něj zmizí letité nánosy prachu. Velmi oblíbené je také parní čištění aut.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek